RODO

W związku z wejściem w życie:

ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO)

 od 25 maja 2018 r. zaczną obowiązywać zmiany w treści polityki prywatności na stronie https://tenderdecember.eu/ oraz https://tenderdecember.eu/shop/

Kto jest administratorem Twoich danych?

 Administratorem Twoich danych jest: ANTIDOTUM Alina Tyro-Niezgoda, 02-937 Warszawa, ul. Orężna 39, NIP: 525-153-30-21 (dalej: „Antidotum”).

Przetwarzanie danych

 Twoje dane przetwarzane są przez Antidotum w celu świadczenia usług (sprzedaży i dostarczania plików) oraz w wypadku wyrażenia stosownych zgód, wysyłania informacji w celach marketingowych. Dane podlegają profilowaniu w celu:

  • przedstawienia Ci najbardziej korzystnej i dopasowanej do Twoich preferencji oferty
  • dokonywania analiz, które pozwolą udoskonalać usługi Antidotum i maksymalnie personalizować komunikację
  • zapewnienia większego bezpieczeństwa usług, a tym wykrywania ewentualnych nadużyć.

Przekazywanie danych

Dane nie będą przekazywane do państw trzecich, poza teren UE.

Dane, poza sytuacjami wynikającymi z innych przepisów prawa, w tym przepisów skarbowych, nie będą przekazywane osobom i podmiotom trzecim.

Podstawy prawne przetwarzania danych

 Dane przetwarzane są w celu wykonywania umów kupna-sprzedaży (zakup towarów i plików), w celach informacyjnych lub w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Administratora w wypadku wyrażenia stosownych zgód, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Twoje prawa w stosunku do danych

 Dane będą przetwarzane do czasu odwołania wyrażonej przez Ciebie zgody lub na czas wykonania łączącej nas umowy kupna-sprzedaży i spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuacje oraz wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także w wypadku udzielenia zgody wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem.

Kontakt w celu realizacji swoich praw?

 Każdorazowo możesz nadpisać na adres mailowy antidotum@antidotum.pl informując o Twoich zamiarach, prośbach i oczekiwaniach w zakresie przetwarzania twoich danych.